МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

План квітня Запорізької АЕС виконано на 123,6%

03.05.2017 | 16:38

 

 

У квітні енергоблоками Запорізької АЕС вироблено 3 млрд 215,5 млн кВтг електроенергії, що відповідає 123,6 % планового завдання.

«Запорізька АЕС продовжує безперебійно забезпечувати електроенергією своїх споживачів та виконувати плани з виробництва та відпуску електроенергії, тим самим підтверджуючи репутацію найбільшого та надійного виробника електричної енергії виробничими досягненнями», – прокоментував діяльність станції генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Станом на 03 травня 2017 року на Запорізькій АЕС у роботі знаходяться п’ять енергоблоків.  Сумарна потужність генераторів становить 4 340 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №3 триває 77-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. Усі ремонтні роботи проводяться згідно з графіком.

З початку 2017 року станція виробила більш 14 млрд кВтг електроенергії, а з початку експлуатації більше 1 трлн 074 млрд кВтг електроенергії.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на Запорізькій АЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Запорізька АЕС функціонує надійно і безпечно.

 

версія для друку