МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп бере участь у 6-му засіданні українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва

20.04.2017 | 10:59

 

 

19-22 квітня 2017 року українська делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуває у  м. Варшава (Республіка Польща), де візьме участь у шостому засіданні українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

 

Протягом візиту також запланована участь у конференції «Європа та Україна 2017», а також низка міжнародних двосторонніх зустрічей.

 

У складі офіційної української делегації бере участь у заходах Перший  заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп та фахівці Міністерства.

 

У рамках поїздки заплановано  проведення засідання Робочої групи з питань співпраці у паливно-енергетичному секторі. Також планується Робоча зустріч Першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галини Карп із заступником Міністра енергії Республіки Польща Гжегожем Тобішовські та інші двосторонні зустрічі.

версія для друку