МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

За знаннями - на Запорізьку АЕС!

19.04.2017 | 08:52

 

 

За корисною інформацією про атомну енергетику і з ознайомчою екскурсією на об'єкти Запорізької АЕС приїхали 28 студентів Енергетичного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету з м. Мелітополь.

 

Студенти і їх викладачі прослухали лекцію про Запорізьку АЕС і атомну енергетику України в інформаційному центрі ЗАЕС, після чого побували в турбінному відділенні енергоблока №4, відвідали пристанційне сховище відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП).

 

З докладною розповіддю про принцип функціонування об'їхали всі гідротехнічні споруди станції і завершили насичений і пізнавальний екскурс на повномасштабному тренажері блочного щита управління навчально-тренувального центру ЗАЕС.

 

Після екскурсії студенти і викладачі подякували за надану можливість познайомитися з роботою найбільшої АЕС Європи та доповнити свої знання в сфері використання мирного атома.

 

 

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 18 квітня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

версія для друку