МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На ЮУАЕС пройде виїзне засідання Ради Оптового Ринку електроенергії України

10.04.2017 | 16:06

 

 

На майданчику Южно-Українського енергокомплексу 20-21 квітня відбудеться  виїзне засідання Ради Оптового Ринку електроенергії (ОРЕ) України. У переліку питань, внесених до порядку  денного,  -  панельна дискусія «Оптимізація режимів роботи гідроакумулюючих потужностей України». У її перебігу учасники засідання ознайомляться з історією та планами розвитку Ташлицької гідроакумулюючої станції, а також розглянуть запропоновані зміни до режиму роботи ТГАЕС. 

Раду ОРЕ створено 1996 року для координації дій учасників вітчизняного оптового ринку електричної енергії. До її складу входять представники провідних українських компаній-виробників та постачальників електроенергії, серед яких ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

У програмі візиту членів Ради ОРЕ на Южно-Український енергокомплекс також прес-конференція для місцевих і центральних ЗМІ, знайомство з підприємством і його містом-супутником. 

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ. Про бажання взяти участь у прес-конференції слід повідомити до 18 квітня на електронну адресу info@sunpp.atom.gov.ua або за телефоном (067)518-45-65.

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 906 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 540 млрд кВт·год. електричної енергії. ВП ЮУАЕС сертифікований за міжнародними стандартами: ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2004 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування», OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги». З 2014 р. підприємство очолює Лісніченко Володимир Анатолійович.

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

версія для друку