МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Представник Запорізької АЕС у складі делегації ДП "НАЕК "Енергоатом" з ознайомчим візитом відвідав Японію

06.04.2017 | 09:18

 

 

З метою ознайомлення з технологічним процесом виробництва турбін і генераторів для АЕС фірми Toshiba, Японію відвідала делегація ДП «НАЕК «Енергоатом». У складі делегації Запорізьку АЕС представляв головний електрик Петро Заниборщ.

 

«Мета прийому делегації Компанії «Енергоатом» – показати виробництво фірми Toshiba і зацікавити нас, щоб ми розглянули їх як потенційного постачальника їхніх послуг», – розповів Петро Заниборщ.

 

Візит до Японії представників ДП ​​«НАЕК «Енергоатом» розпочався з відвідання міністерства енергетики, де їх зустрів заступник міністра з ядерного напрямку. Гостям розповіли про виробництво і про атомні станції Японії. Зустрічно з доповіддю виступив директор з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Шейко, розповівши про роботу АЕС України.

 

Під час візиту делегація відвідала АЕС «Онагава» і два великих виробництва фірми Toshiba. Гості ознайомилися з технологічним процесом виробництва генераторів і турбін для АЕС.

 

«Особливості конструкції генераторів, які вони врахували, вже маючи досвід виготовлення, спрямовані на підвищення надійності. Це реальний виробник, який володіє великими потужностями і величезним потенціалом. Персонал дуже гостинний. Багато розповідали про свої виробництва і відповідали на всі наші запитання. Наш візит був спрямований на співпрацю і плідну роботу» – прокоментував мету поїздки Петро Заниборщ.

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 05 квітня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку