МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

"Ми поставили завдання збільшити видобуток вугілля практично на 60-80%", - Ігор Насалик під час Години запитань до Уряду

10.02.2017 | 14:22

 

 

Міністр  переконаний, що спільними з Верховною Радою України зусиллями вдасться досягти такого результату. Відповідаючи на запитання, Ігор Насалик подякував народним обранцям за підтримку, завдяки чому вдалося повністю розрахуватися з шахтарями. «На сьогодні заборгованості із зарплати немає», - зазначив Міністр. Також наголосив, що Уряд безпрецедентно підтримав програму розвитку вугільної галузі у 2017 році й передбачив 1 млрд грн. на модернізацію та технічне переоснащення шахт.

 

Міністр зазначив, що Міненерговугілля цього року пішло абсолютно іншим шляхом та запросило представників громадських організацій, депутатського корпусу проаналізувати вартість закупівель, які проводили шахти. За результатами аналізу, проведеного робочою групою при Міністерстві, вдалося скоротити витрати на ведення нових лав.  Ігор Насалик зазначив, що перші фінансові кошти вже виділені, проте окремі програми з технічного переоснащення не будуть запущені в роботу, поки робоча група не дасть підтвердження та відповідних висновків.

 

«Я оптимістично дивлюся на розвиток вугільної галузі», - зазначив Ігор Насалик. - Ми поставили завдання збільшити видобуток вугілля практично на 60-80%, і спільними зусиллями нам вдасться досягти такого результату».

 

 

Відео можна переглянути тут.

версія для друку