МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Жодних проблем із отриманням шахтами коштів, які передбачені на технічне переоснащення шахт, не існує", - заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун

24.03.2017 | 13:20

 

 

Під час години запитань до Уряду сьогодні обговорено низку питань, які стосуються енергетичної галзі. Зокрема, з боку Уряду надано інформацію про кроки, які здійснюються з метою досягнення енергетичної незалежності. Це і переведення енегоблоків ТЕС з антрацитового вугілля на газове, і збільшення частки атомної генерації в балансі електричної енергії, і реалізація програм щодо збільшення власного видобування газу тощо.

 

Також народні депутати цікавилися щодо розвитку вугільної галузі, модернізації та технічного переоснащення шахт.  Заступник Міністра Анатолій Корзун наголосив: «Жодних проблем із отриманням шахтами коштів, які передбачені на  технічне переоснащення шахт, не існує».

 

Також А. Корзун повідомив щодо подальших планів реформування галузі: «Відповідні структурні зміни в галузі підготовлені  і на наступному засіданні Уряду будуть презентовані Міністерством». Анатолій Корзун висловив переконання, що ті пропозиції, які вже напрацьовані, дозволять суттєво покращити ситуацію в галузі, оптимізувати її структуру, зменшити збитковість і поступово вивести галузь на той рівень, коли вона стане цікавою для зовнішніх, у тому числі іноземних інвесторів і буде повністю готова для подальшої приватизації.

 

версія для друку