МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр Ігор Насалик 13 березня провів засідання Міжвідомчого координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на теплові електростанції

13.03.2017 | 17:05

 

 

Під час засідання обговорили стан проходження осінньо-зимового періоду цього року. Міністр звернув увагу на належну підготовку до ОЗП, що дало можливість компаніям, незважаючи на блокаду постачання вугілля, забезпечити населення теплом та електроенергією.

 

Керівники підприємств доповіли про запаси вугілля на складах та подальші плани щодо забезпечення енергоресурсами та збалансованої роботи підприємств..

Учасники засідання за участю НКРЕКП обговорили цінову політику на ринку вугілля, а також створення фінансових можливостей генераціям для закупівлі вугілля в необхідних обсягах.

 

У засіданні взяли участь представники Мінінфраструктури, Міноборони, Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України,  державних та приватних підприємств, які здійснюють постачання та накопичення вугілля, а також  генерацію електричної енергії а тепла:  ДП «Держвуглепостач», ДП «НЕК «Укренерго», ПАТ «ДТЕК Енерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Донбасенерго», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Укртеплоенерго», корпорації «ІСД»,  ТОВ «Краматорськтеплоенего».

 

Нагадаємо, з ініціативи Міністра Ігоря Насалика засідання  Координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на теплові електростанції проводяться  щотижня для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду, оперативного спільного вирішення проблемних питань щодо перевезень вугілля, потреб в енергоресурсах, вчасних розрахунків компаній за поставлене вугілля, проведення ремонтних кампаній тощо.

 

версія для друку