МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На будівельному майданчику відкритого розподільного пристрою ВРП - 750 кВ Запорізької АЕС

06.03.2017 | 11:21

 

 

Восени цього року планується введення в експлуатацію повітряної лінії «Запорізька АЕСпідстанція «Каховська» протяжністю 186 км. Проект реконструкції ВРП-750кВ реалізується з метою зняття обмежень на видачу потужності з Запорізької АЕС. Здійснюється в рамках Енергетичної стратегії України на період до 2030 року.

В даний час на розширюваної частини ВРП - 750 тривають роботи з монтажу обладнання. Ведеться монтаж гнучкої ошиновки.

«Через тиждень плануємо закінчити монтаж охоронної системи», - розповідає заступник головного інженера управління капітального будівництва Олександр Малик. - «Крім бетонних огорож та обмотки колючим дротом, по всьому периметру встановлюються датчики стеження з виведенням на охоронний пульт. Це важливо, враховуючи віддаленість та значимість об'єкта. Закінчується монтаж площадок для робіт на висоті. Вони потрібні для обслуговування вимикачів. В березні почнуться роботи по з'єднанню кабельної лінії ВРП з центральним щитом управління Запорізької АЕС».

Роботи з установки зовнішнього обладнання тривали в період складних кліматичних умов зимових місяців. Не менш активно велися будівельні та оздоблювальні роботи в приміщеннях блоку допоміжних служб. Взимку практично закінчили внутрішню обробку і підвели опалення.

Як на будь-якому будівництві картина на майданчику змінюється щотижня. З'являються нові металеві споруди, змінюється вигляд будівель.

Будівельники закінчують монтаж металоконструкцій. Наступний етап - прокладка бетонних доріг для під'їзду до електроустановок.

У найближчі півроку будівельникам і фахівцям - електрикам належить виконати ще дуже багато роботи.

версія для друку