МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Інформація щодо аварії на ВП "Шахта "Степова" ДП "Львіввугілля"

03.03.2017 | 20:15

 

 

О 12 годині 28 хвилин 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» на сполученні 119 конвеєрного штреку пласта n7н «Сокальський» з 133 лавою пласта n7н сталася аварія (вибух метано-повітряної суміші).

 

На момент виникнення аварії в шахті знаходилось 172 працівника, на аварійній дільниці - 34 працівника. Внаслідок аварії загинуло 8 працівників та отримали травми різного ступеня важкості 20 працівників. Всім травмованим, які доставлені у лікарню було надано кваліфіковану медичну допомогу, стан їх здоров’я характеризується як стабільний і зараз вони перебувають на лікуванні у 8-ій клінічній лікарні Львова.

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України утворена комісія зі спеціального розслідування аварії І категорії з груповим нещасним випадком під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Зубка Геннадія Григоровича.

 

Для встановлення причин нещасного випадку і розроблення плану заходів щодо запобігання подібним аваріям та нещасним випадкам, утворена експертна комісія, до роботи у якій залучені кращі фахівці науково-дослідних, проектно-конструкторських інститутів, експертних та інших організацій.

 

версія для друку