МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міжремонтний період для персоналу ремонтно-механічних майстерень був напруженим

03.03.2017 | 13:13

 

Успіх ремонтної кампанії на енергоблоках багато в чому залежить від підготовки всіх служб та підрозділів в міжремонтний період. Чим ретельніше підготовка, тим швидше і якісніше проходить ремонт. Дільниця ремонтно-механічних майстерень до ремонтної кампанії - 2017 почала готуватися ще з кінця минулого року.

До якості ремонтних робіт завжди пред'являються підвищені вимоги. В кінцевому підсумку, від якості залежить надійна та безпечна експлуатація АЕС.

В міжремонтний період персонал дільниці РММ займався підготовкою документації до РК-2017, посадовими інструкціями, інструкціями з охорони праці. Паралельно йшли роботи по виконанню замовлень від різних дільниць та служб станції.

«Замовлень було багато і в міжремонтний період», - розповідає начальник блоку ремонтних майстерень Віктор Лагута. - «Багато пристроїв, оснастки і деталей виготовили для азотно-кисневої станції та резервної дизельної станції. Довелося виконувати роботу, яку раніше не проводили, тому працювали в тісній співпраці із замовниками. Таким чином, було виготовлено велику кількість фасонних деталей, кріплень, запасних частин».

«Багато пристосувань вже пройшли випробування», - зазначає майстер РММ Микола Димченко. - «Старі деталі знімуть та повернуть в майстерню на реставрацію або ремонт. Це дозволить заощадити кошти на закупівлю нових деталей і оптимізувати час ремонту».

В обсяг робіт РММ входить також ремонт і модернізація власного обладнання. Вже пройшов капітальний ремонт фрезерний верстат. На нього встановили цифрові індикатори для відображення числової величини, контролю та вимірювання розмірів. Позитивними результатами ремонту стало збільшення продуктивності, підвищення точності обробки деталей та якості оброблюваних поверхонь.

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 03 березня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

версія для друку