МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні урочисто розпочався щорічний ХІV Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

08.11.2016 | 18:16

 

 

 

Відкрила XІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп та привітала з початком роботи Форуму та Міжнародних виставок «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2016», «НАФТОГАЗЕКСПО — 2016» та “МАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО – 2016».

 

«Прагнення стати енергетично незалежною країною спонукає нас до реформування галузі, залучення інвестицій, відкриття нового бізнес-середовища, впровадження нових технологій та підвищення ефективності роботи підприємств», - наголосила Г. Карп.

 

Також Перший заступник Міністра зазначила, що Форум створює дієві майданчики для зміцнення партнерських зв’язків, пошуку можливостей з реалізації сміливих проектів, застосування новітнього високотехнологічного обладнання.

 

Галина Карп підкреслила, що організацією Форуму Міністерство здійснює фаховий внесок в економічне зміцнення енергетичної безпеки та держави в цілому, та побажала учасникам плідної роботи.

 

Завтра Форум продовжить свою роботу та триватиме до 10 листопада.

 

З програмою можна ознайомитися за посиланням

 

http://www.iec-expo.com.ua/uk/pek-2016/prgpek-2016.html

 

Фото з відкриття можна переглянути тут.

версія для друку