МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сформовані основні пріоритети та напрямки розвитку сфери кіберзахисту критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу

10.11.2016 | 18:27

 

 

 

Основні пріоритети у сфері кіберзахисту критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу визначені за підсумками круглого столу «Кібератаки - актуальні загрози енергетичній безпеці України», проведеного 9 листопада 2016 року в рамках ХІV Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Круглий стіл було присвячено обговоренню питань:

 

        ролі енергетики у здійсненні заходів з підготовки держави до відбиття воєнної агресії у кіберпросторі;

 

        нормативного врегулювання сфери кіберзахисту критичної інфраструктури та перспектив застосування міжнародних і національних стандартів (ISO, NERC CIP тощо) у сфері кібернетичної безпеки критичних об’єктів енергетики України;

 

        запобігання, виявлення, припинення та розкриття кіберзлочинів;

 

        протидії кіберзлочинності в енергетичній галузі та забезпечення реагування на комп’ютерні інциденти.

 

Серед учасників Круглого столу були представники Ради національної безпеки і оборони України, відповідних міністерств та відомств, провідних ІТ компаній з вироблення систем та засобів інформаційної та кібербезпеки, наукових і навчальних закладів.

 

Цільова аудиторія Круглого столу була представлена керівниками та провідними фахівці з питань інформаційної безпеки паливно-енергетичного комплексу.

 

За підсумками Круглого столу сформовані основні пріоритети та напрямки розвитку сфери кіберзахисту критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу. Обговорено план заходів з реалізації кібербезпеки критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу.

 

версія для друку