МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля та Європейський інвестиційний банк продовжать реалізацію спільних проектів в енергетиці

14.11.2016 | 14:13

 

 

11 листопада 2016 року в Міненерговугілля за участі Міністра Ігоря Насалика відбулась зустріч з Віце-президентом Європейського інвестиційного банку паном Вазилем Худаком та фахівцями Банку.

 

Під час зустрічі обговорено питання щодо стану та перспектив подальшого співробітництва з Європейським інвестиційним банком в енергетичній сфері. Ігор Насаликом наголоив на тому, що Європейський інвестиційний банк є надійним та послідовним партнером нашої країни в питаннях підтримки розвитку енергетичного сектору, його ресурси є одними з основних джерел фінансування надважливих для України проектів в енергетиці.

 

Модернізація існуючої енергетичної інфраструктури, а також посилення надійності та якості енергозабезпечення є одними з пріоритетних задач Міністерства для забезпечення енергетичної безпеки держави. У рамках співробітництва з ЄІБ для реалізації інвестиційних проектів у ПЕК вже залучено 675 млн. євро.

 

Пан Худак дав позитивну оцінку поточному стану справ та зазначив, що енергетика є одним із основних пріоритетів діяльності Європейського інвестиційного банку в Україні. У цьому контексті В. Худак повідомив про готовність ЄІБ виділити додаткове фінансування для реалізації проектів у сферах гідроенергетики та передачі електроенергії.

 

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо інтенсифікації зусиль, спрямованих на пришвидшення реалізації спільних проектів та започаткування низки нових проектів у сфері енергетики.

 

версія для друку