МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

На засіданні Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва обговорено напрямки співпраці у сфері енергетики

16.11.2016 | 09:58

 

 

Перший заступник Міністра Галина Карп взяла участь у засіданні Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

 

Засідання проведено в рамках робочої поїздки делегації України на чолі з Віце-прем’єр-міністромМіністром економічного розвитку та торгівлі Степаном Кубівим  до Кишинева (Республіка Молдова).

 

Під час комісії обговорювали стратегічні напрямки співпраці між Україною і Молдовою, зокрема взаємодію у галузі інфраструктури та співпрацю в галузі енергетики.

 

Сторони дійшли згоди про необхідність продовження українсько-молдовського діалогу та співробітництва. Молдовська сторона наголосила про підтримку спільної роботи щодо важливих реформаторських ініціатив України, в тому числі у сфері енергетики.

 

 

Довідково:

 

Зустріч такого високого рівня відбулася вперше за минулі 5 років, що є свідченням важливості добросусідських та дружніх відносин між Україною та Республікою Молдовою. Варто зазначити, що Молдова посідає 4-е місце по товарообігу України з країнами СНД, а Україна  на третьому місці по відповідному товарообігу Молдови. За 8 місяців 2016 року товарообіг між країнами склав $331,8 млн.

 

версія для друку