МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Японії представлено результати ключових реформ в енергетичному секторі України

23.11.2016 | 10:39

 

 

Перший заступник Міністра Галина Карп взяла участь у Шостому засіданні Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен» (Nippon Keidanren 日本経団連).

 

Під час заходу представлено результати ключових реформ в Україні, у тому числі в енергетичному секторі, які позитивно вплинули на бізнес-клімат України.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pe0XxIEo4qY&feature=youtu.be.

 

 

Довідково:

21-24 листопада 2016 року урядова делегація Укрїни на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим здійснює робочу поїздку до Японії.

 

У ході візиту заплановано участь у 6-му спільному засіданні Координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Комітету економічного співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу  «Кейданрен» та низку двосторонніх зустрічей на високому рівні.

 

До складу урядової делегації від Міненерговугілля України входить перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України∙ Галина Карп.

 

версія для друку