МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Відні обговорили підходи до реалізації проектів з гідроенергетики

02.12.2016 | 12:45

 

 

Представники Міненерговугілля взяли участь у Західнобалканській конференції зі сталого розвитку гідроенергетики, що відбулась у Відні 30 листопада.

 

Захід організований з метою залучення представників широкої гідроенергетичної спільноти, міжнародних фінансових організацій та інших зацікавлених сторін до обговорення перспективних проектів зі сталого розвитку гідроенергетики. Під час заходу учасники обговорили сучасні підходи до реалізації проектів гідроенергетики на прикладі країн Балканського регіону та досвіду України.

 

Генеральний директор ПАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота поділився досвідом реабілітації ГЕС за підтримки Світового Банку, зокрема, щодо результатів спільного із Світовим Банком Проекту реабілітації гідроелектростанцій, який завершено у 2016 році. Також Ігор Сирота представив Програму розвитку гідроенергетики України на період до 2026 року.

 

Серед питань, які розглядалися учасниками Конференції, - визначення, у світлі технічних, екологічних, нормативних та фінансових міркувань, тих ефективних проектів, які можна просувати для швидкої реалізації, а також ключових кроків для розвитку гідроенергетичних проектів, у тому числі транскордонних.

 

Захід проведено МФК (Група Світового Банку) за підтримки Федерального міністерства фінансів Австрії, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії і Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань.

 

Від Міненерговугілля України участь у заході взяв заступник директора Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Віталій Кушніров.

версія для друку