МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Китайська делегація знайомиться з можливостями інвестування в енергетичний сектор

09.12.2016 | 20:22

 

 

Можливості українсько-китайської співпраці в енергетиці стали темою для обговорення під час зустрічі з китайською делегацією, що відбулась під головуванням заступника Міністракерівника апарату Дмитра Лабоженка.


Під час зустрічі Д. Лабоженко наголосив, що Україна здійснює кроки для досягнення енергетичної незалежності, тому вітає інтерес інвесторів до енергетичної сфери та готова обговорити напрямки можливої співпраці з китайською стороною.


Також зазначив, що українська сторона готова надати необхідну інформацію щодо можливих об’єктів для інвестування в енергетиці.

 

Представники КНР зазначили про зацікавленість у співпраці, зокрема у сфері відновлювальних джерел енергії, та потребу в інформації щодо вимог українського законодавства та умов інвестування. Також наголосили на важливості співпраці не лише великих компаній, а й малих приватних підприємств.

 

Сторони домовилися про майбутні зустрічі на рівні зацікавлених фахівців та інвесторів, які б змогли більш детально обговорити напрямки співпраці в енергетичній сфері.

 

У зустрічі взяли участь представники Народного конгресу та інвестиційного департаменту та розвитку провінції Хубей, Народного конгресу міста Ічан. Від Міненеговугілля участь у зустрічі взяли представники галузевих департаментів.

 

Фото можна переглянути тут.

 

версія для друку