МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля зацікавлене у продовженні співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у реалізації спільних проектів з реформування енергетичної сфери України

21.12.2016 | 12:00

 

 

Про це наголосив Міністр Ігор Насалик під час зустрічі з адміністрацією USAID, яка відбулась сьогодні, 21 грудня.

 

За його словами, Міненерговугілля дотримується курсу на проведення системних реформ, що спрямовані на підвищення рівня енергетичної безпеки, розвиток конкуренції, захисту прав споживачів, європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Під час бесіди сторони підкреслили важливість співпраці з метою імплементації директив ЄС в галузі енергетики та відповідності законодавства вимогам Третього енергетичного пакету.

 

Реалізація спільних проектів технічної допомоги сприятиме формуванню ринків, створенню сприятливих для бізнесу умов та забезпеченню енергетичної незалежності.

 

 

Довідково:

Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

 

 

Фото можна переглянути тут.

версія для друку