МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Ветерани енергетики обговорили пропозиції до Енергетичної стратегії України до 2035 року

09.02.2017 | 15:45

 

 

Засідання Правління ГО «Рада ветеранів праці енергетики» відбулося 9 лютого.

 

Про основні положення проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року доповів заслужений енергетик України Станіслав Яцкевич. Він звернув увагу на передбачені завдання щодо дотримання вимог Третього енергетичного пакету та проаналізував сучасний стан енергетичної галузі. Зокрема, наголосив на важливість розвитку регулюючих потужностей, а також зазначив про необхідність вчасних розрахунків підприємств, у тому числі шахт, за електроенергію. Усі пропозиції, надані громадськістю, наразі опрацьовує Експертна рада з питань підготовки проекту оновленої Енергетичної стратегії України, утворена наказом Міненерговугілля № 570. http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/doccatalog/list?currDir=50043&documentList_stind=341

 

Учасники засідання  наголошували про виважений підхід до приватизації енергетичних підприємств, а також важливість заходів з модернізації та технічного переоснащення, адже чимало енергоблоків мають тривалий термін експлуатації.

 

Голова правління громадської організації, Герой України  Семен Поташник наголосив, що при Громадській раді створена група експертів з числа досвідчених фахівців у галузі енергетики, яка буде опрацьовувати стратегічні документи, що стосуються реформування та розвитку енергетичної галузі.  Ветерани надали пропозиції щодо мотивації роботи такої експертної групи.

 

Під час заходу ветерани енергетики детально ознайомилися з Планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року, а також обговорили план роботи громадської організації «Рада ветеранів праці енергетики» на 2017 рік.

 

Значну увагу приділили ветерани енергетичної галузі роботі з молоддю. Зокрема, обговорили перебіг проведення конкурсу «Молодь – енергетиці України», який проходить за підтримки Міненерговугілля України.

 

версія для друку