МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Рішення Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України від 24.02.2017 з обговорення питання "Про наявні проблеми, які виникли в роботі енергетики України та пропозиції щодо їх вирішення"

01.03.2017 | 14:56

 

Рішення

Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України від 24.02.2017 з обговорення питання
«Про наявні  проблеми, які виникли в роботі енергетики України та пропозиції щодо їх вирішення».

 

За результатами обговорення  члени Громадської ради при Міненерговугілля вирішили:

1.           Взяти до відома інформацію директорів Департаментів електроенергетичного та вугільно-промислового комплексів  Міненерговугілля Буславець О.А. та Владиченка О.О. щодо поточної ситуації, яка склалася в січні-лютому 2017 року в енергетичному та вугільному секторах.

2.           Визнати, що блокада переміщення вугілля та іншої продукції через лінію розмежування між окремими регіонами Донецької та Луганської областей наносить шкоду економіці України.

Вважати, що подальше блокування постачання вугілля марки А з українських підприємств, розташованих на непідконтрольній території, призведе до поступового зменшення навантаження  на відповідні енергоблоки ТЕС та ТЕЦ, навіть до їх повної зупинки, а також розбалансування роботи об’єднаної енергетичної системи України та віялових відключень споживачів

3.           Рекомендувати Міністерству енергетики та вугільної промисловості України разом з відповідними урядовими та правоохоронними структурами визначитися щодо необхідності нормативного або законодавчого врегулювання проблем постачання антрацитового вугілля з зони АТО.

Також при підготовці енергогенеруючих компаній до роботи в опалювальний період 2017-2018 рр. розробити та здійснити реальні заходи з диверсифікації постачання вугілля для потреб теплової генерації.

 

 

Голова Громадської ради    
Герой України                                                                                 С.І.Поташник 

версія для друку