МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля здійснює заходи щодо зменшення використання вугілля антрацитової групи

01.03.2017 | 12:34

 

 

Під час засідання Уряду 1 березня Міністр Ігор Насалик доповів про заходи щодо зменшення залежності енергетичної галузі від вугілля антрацитової групи.

 

«Міністерством розроблено і впровадилось уже 2 проекти, і цього року впроваджуються 2 проекти, які дають можливість замінити дефіцитну антрацитову марку вугілля більш ніж на 3,5 млн тонн», - повідомив Міністр. «Якщо подивитися по тому балансу, який ми розглядаємо на цей рік, то не 9,5 млн тонн (антрациту), які нам необхідні, а ми вже порядку 6 млн тонн тільки використовуємо», - наголосив Ігор Насалик.


Крім того, Міністр повідомив, що сьогодні на засіданні Уряду розглядається проект постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови № 648, http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/850-2008-%D1%80, у якій передбачено переведення блоків із антрацитової групи на газову групу вугілля. Міністр зазначив, що програми, які прийняті по атомно-промисловому комплексу нашої держави та затверджені Урядом, по гідроенергетиц дають можливість поступово відмовитися від використання антрацитової групи вугілля.

 

 

версія для друку