МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Затверджено Статут ОЕП "ГРІФРЕ" та план робіт на 2017-2018 роки

28.02.2017 | 13:23

 

 

24.02.2017 року відбулося засідання правління ОЕП «ГРІФРЕ» за участю Першого заступника міністра енергетики та вугільної промисловості, голови правління Карп Галини Василівни. На порядку денному були питання щодо затвердження Статуту ОЕП «ГРІФРЕ» у новій редакції.

Також головою експертної комісії Об’єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики» призначено Мохора Володимира Володимировича – доктора технічних наук, директора інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова.

Було погоджено План робіт ОЕП «ГРІФРЕ» на 2017 – 2018 роки та затверджено Звіт про використання коштів ОЕП «ГРІФРЕ за 2016 рік.

 

Довідково:

Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" створене у відповідності із наказом Міністерства енергетики України від 30 листопада 1999 року № 329 “Про створення об’єднання енергетичних підприємств “Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики”, зареєстроване як організація загальнодержавної власності, вид діяльності - наукова установа галузевого профілю, КВЕД - дослідження та розробки в галузі природничих та технічних наук.

Діяльність Об’єднання з моменту його створення спрямована на розвиток, удосконалення та реформування паливно-енергетичного комплексу України, сприяє впровадженню в виробництво інноваційних технологій, розробляє нормативно-технічну документацію для недопущення техногенних та екологічних аварій на підприємствах, підтримує діяльність підприємств і організацій, які забезпечують безпеку функціонування галузі в цілому.

версія для друку