МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На базі Міненерговугілля створюється Міжвідомчий оперативний штаб для протидії загрозам об'єктам ПЕК

27.02.2017 | 16:10

 

 

З цього приводу в Міненерговугілля відбулась зустріч з представниками Агентства зі зменшення загроз Міністерства оборони США під головуванням в. о. державного секретаря  - директора департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Ю. Підкоморної.

 

У вступній промові Ю.Підкоморна висловила сподівання, що ця зустріч стане початком реалізації спільного важливого проекту: «В умовах сьогоднішньої загрозливої ситуації з боку агресора функціонування єдиної системи ситуаційних центрів органів державної влади є пріоритетом у стратегії національної безпеки держави». Відзначаючи важливість проекту для національної безпеки, Ю. Підкоморна наголосила:  «Головним завданням Міжвідомчого оперативного штабу буде протидія, запобігання та реагування на випадки загроз об’єктам паливно-енергетичного комплексу держави».

.

Зазначимо, що створюється Штаб за сприяння Агентства зі зменшення загроз Міністерства оборони США. Серед завдань такого Міжвідомчого оперативного штабу буде функціонування, на базі диспетчерської служби Міністерства, центру збору інформації і координації заходів з управління, протидії, запобігання і реагування на випадок загроз об’єктам енергетичної інфраструктури.

 

Під час обговорення подальших кроків з реалізації проекту Ю. Підкоморна зазначила, що питання створення Міжвідомчого оперативного штабу має підтримку керівництва Міністерства, тому всі роботи планується завершити у 2017 році. «Ми відкриті до порад і навчання з боку американських колег та вдячні за бажання допомогти», - підкреслила в. о. державного секретаря.

 

Довідково:

Проект впроваджується в рамках  Програми зі спільного зменшення загрози Агентства зі зменшення загрози Міністерства оборони США з  метою посилення і вдосконалення фізичної ядерної безпеки, що забезпечували б здатність України реагувати на ядерні інциденти.

 

Фото можна переглянути тут.

версія для друку