МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Нафтогаз оголошує тендер на послуги з розробки та впровадження SAP

23.02.2017 | 09:28

 

 

22 лютого 2017 р., м. Київ НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги та запрошує компанії взяти участь у тендері на закупівлю послуг з розробки та впровадження автоматизованої системи керування процесами бухгалтерського, податкового обліку, бюджетування та консолідації фінансової звітності на базі програмного забезпечення SAP.

 

Згідно з кращими сучасними практиками інформаційних технологій в компанії були розроблені концепція та інвестиційне обґрунтування створення комплексної автоматизованої системи керування (КАСК) основними бізнес-процесами на платформі ERP-системи компанії SAP AG.

 

Ще у 2010-2012 роках було реалізовано перший етап впровадження КАСК проведено автоматизацію процесів фінансового планування та створено необхідну інфраструктуру для повноцінної роботи КАСК та  її розширення.

 

Ця закупівля забезпечить подальшу автоматизацію як облікових процесів, так і процесів бюджетування і консолідації фінансової звітності, що забезпечить  ефективний моніторинг та  управління ресурсами  компанії в ринкових умовах.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає 24 млн грн з ПДВ.

Строк надання послугпротягом 12 місяців від дати укладення договору.

Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10:00 27 березня 2017 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-02-22-002627-c/

За довідками щодо проведення торгів звертатися за тел. (044) 586 37 68.

 

 

Департамент з корпоративних комунікацій

Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

версія для друку