МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС відбулася звітна балансова комісія за підсумками минулого року

22.02.2017 | 16:44

 

На Запорізькій АЕС відбулася звітна балансова комісія з підбиттям підсумків роботи підрозділів станції. Комісія проходила в новому форматі: заступники генерального директора і заступники головного інженера станції звітували за своїми напрямками діяльності.

Підсумки роботи включали в себе кілька параметрів, розроблених виробничо-технічною службою; бралися до уваги багато аспектів господарської та фінансової діяльності, стан дисципліни, охорони праці і т.д. і за ними проводилася оцінка.

Кожен керівник за своїм напрямом відзвітував про діяльність свого сектора, про досягнення, про складнощі, які виникали в минулому році і озвучив проблемні питання, які необхідно вирішити в майбутньому і підбити щодо них підсумки на наступній балансовій комісії.

Що стосується взаємодії підрозділів, в ході засідання керівники висловили побажання, різні варіанти вирішення питань, які виникали в 2016 році між підрозділами станції. Дані питання будуть враховані в протоколі і стосовно них будуть ухвалені управлінські рішення, які дозволять оптимізувати взаємовідносини між підрозділами, зокрема, в питаннях договірної діяльності, ведення і консолідації бухгалтерського обліку та багатьох інших.

«Що стосується бухгалтерії: ми вже здали річний звіт за 2016 рік, - прокоментував комісію головний бухгалтер Запорізької АЕС Ігор Прокоф'єв, - Минулого року проводилась велика робота в частині автоматизації програмного комплексу, який обслуговує наш бухгалтерський і податковий облік. В цьому напрямку щільно співпрацювали з фахівцями служби інформаційних технологій, щоб не проґавити нововведення в законодавстві. Вважаю, робота бухгалтерії була досить ефективна, ми своєчасно виконували поставлені завдання, що і було підтверджено найвищою оцінкою «ефективно» на балансовій комісії».

«За напрямком «експлуатація» робота визнана ефективною, це приємно, тому що, незважаючи на безліч проблем минулого року, експлуатаційний персонал всіх підрозділів відпрацював добре, і оцінку цілком заслужив. Відносно комісії, були невеликі недоліки в плані оціночних показників, але я думаю, ми колегіально це обговоримо і будуть внесені відповідні зміни на наступну балансову комісію» - розповів заступник головного інженера з експлуатації Юрій Кульба.

«Сама процедура, сам процес, коли тебе оцінюють інші керівники, висловлюють думку про твою роботу, це чудово, критика повинна сприйматися і самому потрібно брати участь в процесі критики. Це інструмент, це важіль для вирішення озвучених проблем» - поділився заступник головного інженера з технології та інжинірингу Ігор Мурашов.

«За підсумками минулого року ми освоїли величезну кількість грошей - 2,6 млрд гривень. Це рекорд. У нас багато об'єктів нового будівництва: корпус «Г» учбово-тренувального центру, розширення відкритого розподільчого пристрою 750 кВ, комплекс з переробки РАВ. За підсумками балансової комісії наш напрямок діяльності отримав позитивну оцінку. Намічена велика програма на 2017 рік, в ремонт вийшов енергоблок №3, там величезний обсяг робіт. Ну і більшість об'єктів нового будівництва у нас пускові, в поточному році повинні бути введені в експлуатацію» - підбив підсумки за своїм напрямом заступник генерального директора з капітального будівництва Анатолій Казаєв.

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 22 лютого становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку