МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

На Івано-Франківщині обговорили питання розвитку підприємств області

17.02.2017 | 16:47

 

 

Сьогодні, 17 лютого,  Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп взяла участь у робочій поїздці Першого Віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва до Прикарпаття.

 

У Івано-Франківську Галина Карп, Степан Кубів та народний депутат України Володимир Шкварилюк зустрілися із головою Івано-Франківської облдержадміністрації Олегом Гончаруком та його заступниками, депутатом обласної ради, президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрієм Левковичем.

 

Темою розмови стало обговорення проблемних питань, важливих для розвитку промисловості області підприємств, зокрема у сфері енергетики.

 

Одним із питань є відновлення роботи нафтохімічного заводу ТОВ «Карпатнафтохім», який є одним із провідних підприємств Івано-Франківщини. Задля забезпечення належних умов його роботи влада краю порушила питання щодо вдосконалення  процедури розмитнення сировини.

 

Також за участю Галини Карп відбулось виїзне регіональне засідання Ради з просування експорту, яка працює при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Під час засідання обговорили нові можливості та ринки збуту продукції, а також окреслили можливості щодо розширення інвестиційного потенціалу регіону та України в цілому.

 

Детальніше про експорт Івано-Франківського регіону тут http://bit.ly/2ldVaiO.#ЕкспортнаСтратегія #uatrade #uaexports #followukraine

 

версія для друку