МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоатом домовився з General Electric Hitachi та Global Nuclear Fuel про започаткування співробітництва

15.02.2017 | 10:44

 

 

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та віце-президент компанії General Electric Hitachi в країнах Європи Девід Паувел і генеральний менеджер Global Nuclear Fuel Амір Векслер провели нараду, за результатами якої домовилися започаткувати співробітництво у напрямку пошуку перспективних напрямів для співпраці та укласти Меморандум про взаєморозуміння в ядерно-енергетичній галузі.

 

Метою зустрічі, яка відбулась 7 лютого 2017 року в Києві, була презентація досвіду та можливостей компаній General Electric Hitachi та Global Nuclear Fuel в ядерно-енергетичній галузі та обговорення перспективних напрямів співробітництва.

 

В рамках зустрічі представники компанії General Electric Hitachi презентували власний досвід у виконанні проектів щодо шляхів підвищення якості технічного обслуговування АЕС, вимірювальних пристроїв в системі управління та презентували технологію інноваційного модульного енергетичного реактора на швидких нейтронах з натрієвим теплоносієм PRISM.

 

Довідка. General Electric Hitachi Nuclear Energy (GEH) з штаб-квартирою в Вілмінгтоне - провідний постачальник передових реакторних технологій і послуг в сфері атомної енергетики. Створена GE і Hitachi в 2007 році, GEH є глобальним ядерним альянсом, що просуває технологічні рішення в області підвищення потужності та ефективності роботи реакторів, забезпечення їх безпеки.

 

Global Nuclear Fuel (GNF) - провідний постачальник палива для киплячих реакторів, включаючи паливо з діоксиду урану і МОКС-паливо. Компанія надає інжинірингові послуги. GNF - спільне підприємство під управлінням GE з Hitachi, Ltd. і корпорації Toshiba. Основна діяльність ведеться через GNF-A (Global Nuclear Fuel-Americas, LLC в Вілмінгтоні, Північна Кароліна) і Global Nuclear Fuel-Japan Co. Ltd. в Куріхама, Японія.

 

версія для друку