МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Складні погодні умови на роботу Южно-Українського енергокомплексу не вплинули

09.02.2017 | 08:11

 

 

У період складних погодних умов, що склалися в Миколаївській області 7-8 лютого, Южно-Український енергокомплекс працював без збоїв. Снігопад, зниження температури та сильний поривчастий вітер на діяльність підприємства не вплинули.

У ВП ЮУАЕС заздалегідь було вжито всіх необхідних заходів, щоб забезпечити надійну безперебійну роботу обладнання. У період погіршення погодних умов допомогу персоналу цеху господарського забезпечення в підтриманні території ЮУАЕС у належному експлуатаційному стані надавали працівники аварійних бригад енергоремонтного підрозділу та цеху теплової автоматики і вимірювань. Для прибирання снігу автотранспортне господарство підприємства виділило додаткову техніку та вантажопідйомні механізми. Обов'язки з координації робіт  на випадок виникнення позаштатних ситуацій було покладено на співробітників управління аварійної готовності та реагування.

Розчищення проммайданчика та пристанційної території, а також доставка персоналу на робочі місця були організовані своєчасно. 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

версія для друку