МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Мороз екскурсіям не перешкода

02.02.2017 | 08:30

 

 

Учні 2-А класу навчально-виховного комплексу №9 відвідали інформаційний центр Запорізької АЕС, здійснили оглядову екскурсію містом Енергодар і ознайомчу екскурсію навколо ЗАЕС.

 

В інформаційному центрі діти отримали початкові знання про джерела енергії, які використовуються людиною з початку розвитку цивілізації і до сьогоднішнього часу, подивилися мультфільм про види енергії, згадали правила користування електричними приладами. Під час ознайомчої екскурсії побачили панораму енергоблоків і проммайданчика Запорізької АЕС.

 

Протягом екскурсії містом, яка мала назву «Професії наших батьків» діти познайомилися з історією, визначними датами, заходами, що проходять в місті в теперішньому році.

 

У веселій і невимушеній атмосфері у маленьких енергодарців закріпилися знання про атомну енергетику і про місто-супутник Запорізької АЕС Енергодар.

 

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 01 лютого становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку