МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На базі автотранспортного господарства ЮУАЕС відремонтовано чергову техніку для військових

31.01.2017 | 11:33

 

27 січня  ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС» передали представникам військових підрозділів дві одиниці техніки, відновленої на базі підприємства. Ремонт чергових транспортних засобів - ЗІЛ-130 і санітарного автомобіля - тривав майже півтора місяці. За цей час руками волонтерів техніку, доставлену до майстерень АТГ на буксирі, відновлено та приведено в робочий стан.

 

Автомобілі для військових співробітники автогосподарства ЮУАЕС повертали до життя в неробочий і вільний від роботи час. Майстер АТГ Олег Шевченко впевнений у якості своєї роботи: «Ми виконали обкатку, автомобілі показали себе нормально, так що передаємо їх зі спокійною душею».

 

Для прийому відремонтованої автотехніки на атомний майданчик прибули представники 79-ї штурмової бригади та морської авіаційної бригади, що дислокуються в м.Миколаїв. По допомогу до авторемонтників АЕС ці військові підрозділи звертаються не вперше. І щоразу  їх умілими руками техніка повертається до лав діючих. «Кожного разу ми говоримо слова щирої вдячності южноукраїнцям за допомогу Збройним силам України, зокрема, морській авіації. Завдяки цій допомозі, ми можемо виконувати поставлені перед нами завдання», - підкреслює начальник автомобільної служби морської авіаційної бригади Юрій Магарський.

 

Допомога армії  на базі АТГ ВП ЮУАЕС не припиняється. Сьогодні в боксах господарства чекають ремонту БТР і ЗІЛ-131.  Усього з початку бойових дій на сході країни для військових підрозділів Збройних сил України на ремонтній базі автотранспортного господарства атомної станції відремонтовано більше 70 одиниць техніки.

 

 

 

 

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

 

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 906 МВт.

 

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 540 млрд кВт·год. електричної енергії. ВП ЮУАЕС сертифікований за міжнародними стандартами: ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2004 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування», OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги».

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

версія для друку