МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Інформація для керівників підприємств, установ та організацій Міненерговугілля. У період з 11 по 13 жовтня 2017 року у м. Києві, на території виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б), відбудеться друга Міжнародна виставка обладнання і технологій для вугільної та гірничодобувної промисловості "MiningWorld Ukraine 2017"

25.01.2017 | 16:30

 

У період з 11 по 13 жовтня 2017 року у м. Києві, на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б), відбудеться друга Міжнародна виставка обладнання і технологій для вугільної та гірничодобувної промисловості «MiningWorld Ukraine 2017», на якій буде представлено сучасну техніку, обладнання та технології для видобутку вугілля та корисних копалин від відомих українських та світових виробників. Організатор виставки ― українська виставкова компанія ДП «Прем’єр Експо» (www.miningworld.com.ua).

Виставка надасть можливість ознайомитись з інноваційними рішеннями, запровадження яких сприятиме покращенню стану вітчизняного вуглевидобутку та дозволить більш ефективно використовувати кошти для закупівлі гірничошахтного обладнання та вирішення нагальних і перспективних питань розвідки, видобутку і переробки  вугілля.

Основні напрями та розділи виставки:

- обладнання та технології для пошуку, видобутку, збагачення та переробки корисних копалин;

- бурова, прохідницька техніка, дробильно-сортувальне обладнання;

- гірниче машинобудування;

- спеціальна та кар’єрна техніка;

- насосне, компресорне обладнання, гідравліка;

- системи автоматизації гірничих процесів;

- машини та обладнання для транспортування корисних копалин;         

- комплектуючі, запчастини, матеріали, гумотехнічні вироби, спецшини, мастила, рідини;

- обладнання та засоби для забезпечення безпеки гірничих робіт;

- будівельні технології у гірничій справі

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України  офіційно підтримує Міжнародну виставку «MiningWorld Ukraine 2017» та запрошує Вас взяти участь у виставкових заходах та науково-практичній конференції  з актуальних питань вугільної галузі у рамках ділової програми виставки.

Участь у «MiningWorld Ukraine 2017» сприятиме налагодженню ділових контактів та зміцненню позицій на сучасному ринку обладнання, техніки та технологій для вугільної і гірничодобувної галузі, отриманню найбільш повної загальногалузевої інформації щодо впровадження гірничого обладнання  та технологій.

З питань участі у виставкових заходах «MiningWorld Ukraine 2017» звертатись за телефоном: +38 044 496 86 45 (ДП «Прем’єр Експо»), e-mail: Y.Ershov@pe.com.ua,  http://miningworld.com.ua/

версія для друку