МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля продовжує реалізацію антикорупційної політики для забезпечення прозорості прийняття рішень

10.01.2017 | 16:22

 

 

Співпраця в рамках Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», яку Міненерговугілля продовжує у 2017 році, сприяє виявленню та усуненню можливих корупційних ризиків. На першій у цьому році зустрічі обговорили виконання Міністерством вимог щодо оприлюднення наборів даних, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248573101.

 

Також відзначено позитивні кроки, зроблені Міненерговугілля в напрямку відкритості та прозорості роботи. Зокрема, на веб-сайті утворено рубрику «Повідом про корупційне правопорушення», а також почав функціонувати інформаційний ресурс Міненерговугілля dp.mev.gov.ua «Державні підприємства та господарські товариства Міненерговугілля».

 

З боку Міненерговугілля поінформували про те, що відповідним наказом № 2 від 3 січня 2017 року

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/doccatalog/list?currDir=50043 структуровано перелік набору даних Міненерговугілля, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, та встановлено терміни оприлюднення відповідної інформації.

 

Також під час зустрічі представники Урядово-громадської ініціативи надали пропозиції щодо необхідності залучення громадськості на етапах підготовки нормативно-правових актів, концепцій, галузевих програм, а також цікавилися наявністю порядків та процедур їх підготовки в Міністерстві. Визначено також напрямки подальшої співпраці на системній основі та завдання на 2017 рік.

версія для друку