МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича з Новим роком та Різдвом Христовим!

30.12.2016 | 14:58

 

 

 

Дорогі друзі!

 

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Рік, що минає, був непростим та переломним для нашої країни, не стала винятком і енергетична галузь. Підсумки роботи за рік свідчать, що енергетична галузь розвивається, долає труднощі і реформується, щоб досягти належного європейського рівня.

 

Нам вдалося за рік прийняти ключові для галузі та країни в цілому законопроекти, ми наполегливо працювали над створенням ринків газу та електроенергії, зміцнювали довіру міжнародного бізнесу, представляли для світу можливості для інвестування, спільно з громадськістю робили відносини в енергетичній сфері відкритими і зрозумілими.

 

Ми поступово, крок за кроком, реформуємо енергетичний сектор та зміцнюємо енергетичну незалежність і безпеку нашої держави. Це той нелегкий шлях, який ми спільно долаємо заради розвитку нашої Батьківщини. Щиро дякую кожному, хто допомагав і допомагає робити нашу країну сильнішою, незалежною та заможною.

 

Світле Різдво Христове та Новорічне свято вкотре дарують нам можливість розпочати новий відлік добрих справ, переконують, що дива ми творимо своїми руками, з вірою і бажанням іти до омріяної мети!

 

Тож нехай прийдешній 2017 рік принесе нам усім мир і злагоду, натхнення для праці та нових звершень.

 

Зичу Вам і Вашим рідним здоровя, щастя, родинного затишку і тепла, достатку і всіх земних щедрот.

 

Божого благословення всім Вам та здійснення найзаповітніших мрій у Новому році!

 

З глибокою повагою

 

 

Міністр                                                                                                        Ігор Насалик

 

версія для друку