МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Южно-українські атомники привітали з новорічними святами вихованців Березківської школи-інтернату

30.12.2016 | 13:28

 

 

Напередодні Нового року, 29 грудня, представники колективу Южно-Українського енергокомплексу завітали в гості до Березківської школи-інтернату в Кривоозерському районі Миколаївської області. Святковий концерт та солодощі, подаровані енергетиками, стали приємним сюрпризом для 272 її вихованців.

 

Учні Березківської школи-інтернату-ліцею 1-3 ступенів познайомилися з колективом енергетичного комплексу на Південному Бузі нещодавно. Перша делегація навчального закладу на запрошення її випускника - нинішнього директора ВП ЮУАЕС Володимира Лісніченка - відвідала підприємство у середині жовтня. Тоді ж було досягнуто домовленості про підтримку дружніх зв’язків у подальшому.

 

Концертна програма, підготовлена працівниками Палацу культури ВП ЮУАЕС «Енергетик» та вихованцями студії естрадного вокалу «Галатея», яка працює на його базі, а також солодкі подарунки від атомників припали діткам до душі. Стануть у нагоді й дитячі речі, зібрані колективом атомників.

 

У Березківській школі-інтернаті-ліцею поєднано три навчальні ланки: дошкільну та  шкільну освіту, а також професійну підготовку. Вік дітей - від 3 до 18 років. Нині в закладі живуть і навчаються 272 дитини. Фінансується школа з обласного бюджету. «Усі нагальні потреби цього року закриті, - розповідає директор школи Зінаїда Халімон, - проблем з харчуванням та навчанням немає. На повному і достатньому забезпеченні всі сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Гірша ситуація з тими, у кого батьки є, та сім’ї перебувають у складних життєвих обставинах. Для таких діток якраз стануть у нагоді речі, які зібрали та передали до інтернату працівники АЕС». Та найголовніше для дітей, на переконання Зінаїди Володимирівни, – спілкування і відчуття, що ти не один, що тобою цікавляться, тебе підтримують. Тому енергетиків так тепло зустрічали вихованці інтернату. Дружбу з ними колектив ВП ЮУАЕС має намір продовжити. На кошти, зібрані під час благодійної акції серед працівників підприємства, для Березківської школи буде придбано речі, необхідні для навчального процесу.

 

 

Додатково:

Благодійні акції зі збору речей і коштів для дітей-сиріт та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, в колективі ВП ЮУАЕС проводяться щорічно. Кошти, зібрані цього року, поділено на 2 частини. Першу вже використано на придбання солодких подарунків та дитячого взуття для вихованців Рацинської школи-інтеранту, розташованої в сусідньому Вознесенському районі. Над цим навчальним закладом енергетики шефствують більше 20 років. Речі та солодощі діткам традиційно передають до Дня Святого Миколая. 

 

версія для друку