МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Реалізація Концепції розвитку газовидобувної галузі України створить умови для збільшення обсягів власного видобутку природного газу

28.12.2016 | 20:14

 

 

 

 

Відповідний проект розпорядження «Про схвалення Концепції розвитку газовидобувної галузі України» схвалено сьогодні, 28 грудня, на засіданні Уряду. Також затверджено План заходів з реалізації зазначеної Концепції.

 

Метою Концепції є визначення умов та прогнозних показників, що сприятимуть збільшенню обсягів власного видобутку природного газу з метою зменшення залежності від імпорту енергоносіїв.

 

Реалізація Концепції, що передбачає тісну співпрацю між державою, видобувними компаніями і суспільством, створить необхідні умови для залучення інвестицій в енергетичну галузь і сприятиме досягненню основної мети – здобуття енергетичної незалежності України.

 

Результативність запропонованих Концепцією підходів має бути забезпечена завдяки раціональному використанню енергетичних ресурсів та управління галуззю за принципами: верховенства права, недискримінаційної участі всіх зацікавлених сторін, прозорості, зростання соціальних стандартів, а також стратегічному баченню через формулювання єдиної національної мети для видобутку корисних копалин та подальшого удосконалення політики в нафтогазовому секторі.

 

Період реалізації Концепції становить 5 роківз 2016 по 2020 рік.

 

версія для друку