МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На адресу генерального директора Володимира Лісніченка та колективу Южно-Українського енергокомплексу надійшла подяка від Збройних Сил України

28.12.2016 | 08:39

 

 

На адресу генерального директора Володимира Лісніченка та трудового колективу ВП ЮУАЕС надійшов Лист подяки від начальника Тилу Збройних Сил України генерал-майора Івана Гаврилюка, в якому южно-українських атомників вітають з професійним святом - Днем енергетика та висловлюють щиру подяку за надану волонтерську допомогу українській армії.

 

В листі, зокрема, зазначається: «Висловлюємо Вам щиру подяку за те, що в цей складний для країни час Ви знаходите можливість і надаєте необхідну волонтерську допомогу, якої так не вистачає Збройним Силам України. Щиро та сердечно бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя, нових успіхів і досягнень у справі служіння українському народові та зміцнення обороноздатності держави».

 

Колектив енергокомплексу добре розуміє роль тих, хто зі зброєю в руках стоїть на захисті незалежності та суверенітету України, тому завжди з готовністю відгукується на прохання військових. Благодійний збір засобів на допомогу Збройним Силам України южно-українські атомники ведуть централізовано з березня 2014 року. Перерахування із заробітних плат, відповідно до заяв працівників, акумулюються на спеціальному рахунку та розподіляються адресно у військові підрозділи. Для захисників України купується обмундирування, бронежилети, засоби першої необхідності. Крім того, надається допомога важко пораненим бійцям і їх сім'ям. Патріоти Южно-Українського енергокомплексу та міста-супутника ЮУАЕС беруть активну участь і в ремонті бойової техніки - його виконують на базі автотранспортного господарства підприємства, а також з виїздом ремонтників ВП ЮУАЕС на передову.

 

Управління інформації та громадських зв'язків

версія для друку