МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

У зону АТО повернувся автомобіль швидкої допомоги, відремонтований у автотранспортному господарстві ЮУАЕС

16.12.2016 | 08:32

 

 

14 грудня ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС» передали військовим автомобіль швидкої допомоги, відновлений на базі підприємства. Того ж дня автівка відправилась до зони АТО.

 

Ремонт чергового транспортного засобу тривав 2 місяці. До майстерень АТГ медичний автомобіль 72-ї окремої механізованої бригади було доставлено на буксирі. Після інтенсивного використання в зоні АТО, де з перших днів збройного конфлікту завдяки йому було врятовано не одне людське життя, капітального ремонту потребували двигун, коробка передач, карданний вал, гальмівна система, повного відновлення вимагав кузов автомобіля. Усе перераховане зроблено руками волонтерів.

 

«Швидку допомогу» у неробочий та вільний від роботи час повертали до життя п’ятнадцятеро працівників автогосподарства ЮУАЕС - мотористи, слюсарі, маляри, токарі, зварювальники. Разом з ними працював водій-санітар Володимир Пахнєвський, закріплений за автомобілем. «Зараз, після повного відновлення, машина перебуває в ідеальному стані. Можна сказати, як з автосалону», - запевняє він. На прохання військових у салоні організовано робоче місце  медпрацівника - спеціальний стіл зі стільцем, лежаче місце для транспортування важкопоранених, фіксатори для крапельниць та ін.

 

Для прийому відновленого автомобіля на атомний майданчик прибув керівник медпункту 72-ї бригади Олександр Астраханцев. Він щиро подякував волонтерам за їхню роботу та висловив упевненість, що відновлений медичний транспорт працюватиме надійно: «Коли їдеш на евакуацію поранених головне – довезти бійців живими. Про автомобіль думати ніколи. І тут важливо, аби він не підвів».

 

Усього з початку бойових дій на сході держави на ремонтній базі автотранспортного господарства ВП ЮУАЕС для військових підрозділів Збройних Сил України відремонтовано близько 70 одиниць техніки.

версія для друку