У місті-супутнику ЮУАЕС відбувся традиційний пробіг, присвячений Дню енергетика

06.12.2016 | 09:01

3 грудня в місті-супутнику Южно-Української АЕС відбувся 26-й легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню енергетика. У ньому взяло участь 176 бігунів у віці від 7 до 73 років з Одеси, Миколаєва, Херсона, Ізмаїла, Гайворона, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Славутича та Южноукраїнська.

На жаль, несприятливі погодні умови не дозволили приїхати багатьом бігунам з довколишніх міст і селищ, проте ті, хто все ж зважився цього дня взяти участь у пробігу, показали непогані результати.

На дистанції 3 км серед дітей у категорії до 10 років першими фінішували Яна Капущак і Микола-Гнат Чайковський (обоє з ДЮСШ м.Гайворон, Кіровоградська область), у категорії 10-13 років - Лілія Овчаренко (відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп», м.Южноукраїнськ) та Іван Скиба (м.Горішні Плавні, Полтавська область), а в категорії 14-17 років - Юлія Бурдейна (м.Гайворон) і Олександр Костюк (ЗОШ №3, м.Южноукраїнськ).

З-поміж жінок на дистанції 6 км у трьох вікових групах перші місця посіли Олена Кислиця (відділ охорони здоров'я ВП ЮУАЕС), Ольга Симченко (м.Ізмаїл, Одеська область) і Марина Волошина (м.Жовті Води, Дніпропетровська область), а у жінок-ветеранок на дистанції 3 км перше місце у Галини Адаменко (ККСС «Олімп», м.Южноукраїнськ).

Дистанцію 6 км першими серед чоловіків-ветеранів пробігли Микола Деревянчук і Дмитро Мешевський з Жовтих Вод, а також Микола Праслов (с.Прибужжя, Миколаївська область).

Абсолютний час - 38 хв. 6 сек. - у чоловіків на дистанції 12 км показав Анатолій Бондаренко з Жовтих Вод. У інших категоріях на цій же дистанції першими були Сергій Арешкін (м.Ізмаїл) і Валерій Кузь (м.Гайворон).

Кубок «за масовість» дістався учням ЗОШ№3 м.Южноукраїнська, а з-поміж клубів любителів бігу - команді «Ритм» з Жовтих Вод.

Організатори та учасники пробігу відзначили злагоджену роботу поліції, екіпажу машини швидкої допомоги, міської громадської організації екстремальних видів спорту «Шершень» і колективу працівників Палацу культури «Енергетик» ВП ЮУАЕС.