МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоатом - перша в Україні енергогенеруюча компанія, що сертифікувала систему управління за трьома міжнародними стандартами

29.11.2016 | 14:26

 

 

У період з 29 серпня по 18 листопада 2016 року аудиторськими групами ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» ‒ представником сертифікаційного органу TÜV NORD CERT GmbH (Німеччина) в Україні ‒ у всіх відокремлених підрозділах та Дирекції Компанії проводилася перевірка інтегрованої системи управління НАЕК «Енергоатом» ‒ як єдиної юридичної особи.

В результаті злагодженої роботи персоналу відокремлених підрозділів та Дирекції Компанії продемонстровано і підтверджено відповідність вимогам:

·                  EN ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги»;

·                  EN ISO 14001:2004 «Системи екологічного управління. Вимоги і рекомендації по застосуванню»;

·                  BS OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною і безпекою праці».

Тим самим НАЕК «Енергоатом» ще раз підтвердив виконання умов Кредитної Угоди з ЄБРР і Євратом про спільне фінансування Комплексної програми підвищення безпеки АЕС (у розрізі Плану екологічних та соціальних заходів).

В ході вручення сертифікатів аудитори відзначили відкритість, доброзичливість персоналу і його високу компетенцію, результативність роботи трудового колективу і керівництва підприємства, а також - високу культуру і виробничу дисципліну працівників Компанії.

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський подякував аудиторам і персоналу Компанії за проведену роботу та побажав подальших успіхів у розвитку і зміцненні системи управління - для забезпечення безпеки АЕС і досягненні стратегічних цілей Компанії.

 

Довідка. В аудиторську групу входили: Сергій Давиденко, Костянтин Доценко, Андрій Туцький, Антон Сінято, Володимир Пилипенко, Тетяна Ганькевич, Тетяна Ботвиновська, Павло Фещенко, Володимир Жуковський і Віталій Рябикін.

Починаючи з 2006 року сертифікація системи управління в Компанії виконувалася тільки за стандартами EN ISO 9001:2008 та ЕN ISO 14001:2004 для окремих відокремлених підрозділів (за їх видами діяльності), а з 2012 року - і для Дирекції Компанії.

В даний час Енергоатом сертифікував систему управління як єдину (інтегровану) в таких областях:

·                  Виробництво електричної і теплової енергії

·                  Забезпечення постійної готовності до швидких дій в разі виникнення ядерних і радіаційних аварій

·                  Виконання ремонтних, монтажних і реконструкційних робіт

·                  Розробка, проектування і виготовлення обладнання, пристроїв і спеціальних засобів

·                  Інженерна і науково-технічна підтримка

·                  Капітальне будівництво

·                  Забезпечення і управління ресурсами

 

версія для друку