МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Протокол № 5 - 2016 засідання Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

25.11.2016 | 15:33

ПРОТОКОЛ № 5(ПГР) - 2016

засідання Правління Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

 

22 листопада  2016 року

м. Київ, вул. Хрещатик,34

 

ПРИСУТНІ: Члени Правління Громадської ради при Міненерговугілля: Поташник С.І., Татаринов А.А., Ковальчук Ю.Г., Шевченко О.О., Яцкевич С.В., Коровкін В.О., Григоровський В.В.

 

Питання для обговорення

 

1.      Підготовка планового засідання ГР «Про проходження підприємствами ПЕК осінньо-зимового періоду 2016-2017рр.» (Татаринов А.А.).

2.      Підготовка до звіту  про роботу ГР  за 2016 рік  (Поташник С.І.).

3.      Обговорення проекту  плану роботи ГР  на 2017 рік  (Яцкевич С.В.).

4.      Обговорення проекту Положення про ГР  (Татаринов А.А.).

5.      Питання взаємодії Міністерства з Громадською радою (Яцкевич С.В.).

6.      Про  відзначення Дня енергетика (Поташник С.І.).

 

На початку засідання, Голова Громадської ради при Міненерговугілля С.І.Поташник коротко проінформував членів Правління  про заходи, що відбулись за участі членів ГР, зауважив на необхідність ретельної підготовки підсумкового засідання ГР за 2016 рік, зокрема питання про проходження  підприємствами ПЕК осінньо-зимового періоду 2016-2017рр. та ін.

1 питання

СЛУХАЛИ  А.А. Татаринова щодо переліку питань, які необхідно розглянути на засіданні ГР при обговоренні стану проходження підприємствами ПЕК осінньо-зимового періоду. Перший заступник Голови ГР запропонував запросити на засідання ГР окрім працівників Міністерства, керівників державних підприємств, які  безпосередньо відповідають за забезпечення населення тепло-енергоносіями.

 

У обговоренні взяли участь: С.І.Поташник, В.М.Ніколаєнко, С.В.Яцкевич, О.О.Шевченко, В.О.Коровкін, Ю.Г.Ковальчук, В.В.Григоровський.

 

ВИРІШИЛИ:

1.   Провести засідання Громадської ради  з обговорення питання стану проходження підприємствами ПЕК осінньо-зимового періоду 2016-2017рр. 15 грудня 2016 року.

2.   Для участі у засіданні Громадської ради  запросити Міністра, керівників галузевих підрозділів Міністерства, представників ДП «НЕК Укренерго»,  ПАТ «Укргідроенерго», НКРЕКП, ПАТ «Київенерго», ДП «НАЕК Енергоатом», членів Експертної групи ГР.

 

2 питання

СЛУХАЛИ С.І.Поташника, який повідомив про необхідність підготовки звіту про роботу ГР за 2016 рік та  запропонував керівнику Секретаріату, головам комісій підготувати короткі інформаційні матеріали про проведену роботу.

ВИРІШИЛИ: Доручити Секретаріату ГР за результатами роботи комісій  підготувати звіт  про роботу ГР у 2016 році та направити його Міністерству.

 

3 питання

СЛУХАЛИ С.В.Яцкевича про необхідність формування Плану роботи ГР на 2017рік. Проект Плану  попередньо був наданий всім членам Правління для розгляду та опрацювання. Керівник Секретаріату поінформував, що на основі Плану роботи ГР Міністерством буде підготовлено Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

 

У обговоренні взяли участь А.А.Татаринов, Ю.Г.Ковальчук, С.І.Поташник, В.М.Ніколаєнко, В.В.Григоровський, О.О.Шевченко, С.В.Яцкевич, В.О.Коровкін.

 

ВИРІШИЛИ:

1.       Погодити Проект Плану  роботи ГР на 2017рік з урахуванням внесених зауважень та пропозицій.

2.       Внести Проект Плану  роботи ГР на 2017рік на обговорення та затвердження Громадською радою.

 

4 питання

СЛУХАЛИ А.А. Татаринова, який запропонував членам Правління  підтримати розроблений членами ГР  проект Положення про ГР.

У обговоренні взяли участь С.В.Яцкевич, В.М.Ніколаєнко, В.О.Коровкін, Ю.Г.Ковальчук, С.І.Поташник, В.В.Григоровський, О.О.Шевчен.

 

ВИРІШИЛИ:

1.      Погодити  доопрацьований проект  Положення про Громадську раду при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

2.      Внести розроблений Проект Положення про Громадську раду при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України    на розгляд та погодження Громадською  радою.

Голосували

«за» -7; «проти» -0; «утримався»-0.

 

5 питання

СЛУХАЛИ С.В.Яцкевича про необхідність покращення  взаємодії між Громадською радою і Міністерством та рекомендації головам комісій співпрацювати безпосередньо з галузевими підрозділами Міністерства.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти для використання у практичній роботі.

 

6 питання

СЛУХАЛИ С.І.Поташника щодо відзначення  членів ГР до свята Дня енергетика.

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

 

 

Голова Громадської ради

Герой України                                                                                         С.І.Поташник

 

Керівник Секретаріату                                                                       С.В.Яцкевич

 

Секретар                                                                                              Л.В.Любарець

 

версія для друку