МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Експерти з антикорупційного законодавства відвідали ССВЯП та корпус "Г" навчально-тренувального центру ЗАЕС

10.11.2016 | 14:58

 

 

Експерти з антикорупційного законодавства та директор центру із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» відвідали комплекс сухого сховища відпрацьованого ядерного палива Запорізької АЕС та корпус «Г» навчально-тренувального центру.

 

Під час бесіди з інженером-технологом комплексу ССВЯП Віктором Радіоновим гості отримали відповіді на питання про експлуатацію комплексу, про радіаційну обстановку, про технології та спосіб транспортування, розміщення і зберігання відпрацьованого ядерного палива і особисто пересвідчились у цілковитій безпеці цього, на даний час унікального в межах України, об’єкту.

 

Далі гості відвідали корпус «Г» навчально-тренувального центру Запорізької АЕС, на базі якого створюється Центр підготовки ремонтного персоналу. Начальник НТЦ Дмитро Сухоставець розповів про історію створення цього об’єкту та поточний стан справ його будівництва, а також провів оглядову екскурсію лабораторіями майбутнього центру. Гості були вражені масштабами тренажеру, що повністю відповідає одній з головних циркуляційних петель справжнього енергоблока і сучасними методами, які будуть використовуватись у навчанні ремонтного персоналу після введення центру в експлуатацію.

 

 

версія для друку