МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Зворотний зв'язок з персоналом Запорізької АЕС

07.11.2016 | 16:03

 

 

Керівництву підприємства необхідно отримувати об'єктивну інформацію про те, як співробітники відносяться до умов праці, як вони оцінюють корпоративну політику. Це потрібно для розвитку системи мотивації і прийняття правильних управлінських рішень. Отримати таку інформацію допомагають методи зворотного зв'язку з персоналом. До найбільш популярних з них відноситься анкетування.

 

Саме це стало приводом для зустрічі тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора Запорізької АЕС Володимира Пишного і заступників керівників цехів по роботі з персоналом.

 

«Таке опитування дозволить нам зрозуміти, чим живе колектив сьогодні, який його морально-психологічний стан. Важливо, щоб співробітники відповіли на питання не формально, а максимально відкрито і щиро. Результати анкетування дозволять вибудувати правильну політику в роботі з персоналом і намітити перспективи розвитку нашого підприємства», – прокоментував Володимир Пишний.

 

Питання для анкети розробили соціологи служби якості станції. «У своїй роботі ми спиралися на існуючий міжнародний і власний досвід з проведення опитування серед працівників підприємства», – говорить керівник групи соціальної діагностики служби якості Наталя Насиковська.

 

Основні блоки анкети спрямовані на вивчення проблем стратегічного планування, управління, матеріального забезпечення виробництва, міжособистісних відносин в колективі та соціальних питань.

 

Соціологічне дослідження буде розділене на два етапи. У першому візьмуть участь великі цехи та підрозділи станції, в яких понад півтори тисячі працівників. На другому етапі в процес опитування будуть включені інші підрозділи. В цілому потрібно буде охопити практично весь колектив.

 

Перший етап анкетування соціологи планують провести протягом трьох тижнів. Оброблені дані нададуть керівництву станції. За запитом – для кращого розуміння потреб колективу – результати опитування по своєму підрозділу зможуть отримати заступники керівників по роботі з персоналом.

 

версія для друку