МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Президент Енергоатома взяв участь у відкритті меморіальної дошки на честь героя АТО в Южноукраїнську

07.11.2016 | 15:20

 

 

4 листопада під час візиту на Южно-Український енергокомплекс президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки на честь героя АТО – колишнього працівника Южно-Українського енергокомплексу Ігоря Буйновського.

 

Інструктор навчально-тренувального центру ВП ЮУАЕС Ігор Буйновський боронити суверенітет та незалежність України відправився за покликом серця - добровольцем. Щирий патріот склав свою голову в районі міста Вуглегірськ Донецької області, посмертно нагороджений медаллю «За мужність».

 

Меморіальну дошку виготовлено та встановлено на будинку, де за життя мешкав герой, за рахунок коштів, зібраних працівниками навчально-тренувального центру Южно-Українського енергокомплексу. Виступаючи перед учасниками мітингу, очільник компанії «Енергоатом» Юрій Недашковський зазначив: «Ігор Буйновський – надзвичайно мужня людина. Як працівник атомної енергетики він мав так звану броню, та, будучи справжнім патріотом, пішов виконувати свій обов’язок перед Вітчизною так, як він його розумів. І виконав його сповна, віддавши найдорожче, що є в людини – своє життя».

 

Слова щирої вдячності за гарного працівника, патріота, героя сказав матері Ігоря Буйновського генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко. Нікого не залишив байдужим виступ матері загиблого бійця Зінаїди Григорівни Буйновської, рядки віршів, які вона пише, не перестаючи чекати на свого сина. «Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!», - раз по раз лунало з вуст учасників мітингу.

 

Герої не вмирають, доки про них живе пам’ять. 

 

 

          

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

версія для друку