МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Міжнародний форум "НАФТА та ГАЗ 2016" відкрито

25.10.2016 | 17:50

 

 

Сьогодні, 25 жовтня розпочався 19-й Міжнародний форум нафтогазової промисловості «НАФТА та ГАЗ 2016», що проходить щороку за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» як головний виставковий захід галузі.

 

У офіційній церемонії відкриття форуму «НАФТА та ГАЗ 2016» взяли участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Ігор Діденко та Голова Секретаріату науково-технічної ради НАК «Нафтогаз України» Олександр Ковалко, які урочисто перерізали «червону стрічку».

 

Ігор Діденко, виступаючи, підкреслив ті зміни, які відбулися в роботі галузі за останній рік, і нагадав про численні реформи, які ще належить провести. Зокрема, стоїть завдання з формування окремих компаній за напрямками діяльності. При цьому на сьогодні, за його словами, вже є інтерес іноземних партнерів до роботи з транспортними операторами.

 

У зверненні до присутніх Олександр Ковалко зазначив, що для НАК «Нафтогаз України» форум -  це зручний майданчик, де можна озвучити для учасників ринку політику компанії та обговорити правила проведення закупівель. Він також запевнив присутніх у тому, що компанія зацікавлена в закупівлі української продукції, та висловив переконання, що галузь має орієнтуватися насамперед на українських виробників.

 

Довідково:

19-й Міжнародний форум «НАФТА та ГАЗ 2016» буде працювати з 25 по 27 жовтня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» в Києві. Захід збирає на своєму майданчику близько 40 компаній з таких країн як Австрія, Великобританія, Угорщина, Канада, Китай, Нідерланди, Чехія і, звісно ж, Україна. Центром виставкової експозиції за традицією стає стенд НАК «Нафтогаз України», де цього року представлені також дочірні підприємства компанії: УКРАВТОГАЗ, УКРГАЗВИДОБУВАННЯ, УКРНАФТА, УКРТРАНСГАЗ, УКРТРАНСНАФТА. На майданчику виставки також присутні відомі компанії: CADOGAN PETROLEUM, HAFI ENGINEERING & CONSULTING, HEAT-GAZGEP, ROSEN EUROPE B.V., SATURN DATA INTERNATIONAL, БТК-ЦЕНТР КОМПЛЕКТ, ВІКОІЛ, ЗАВОД АРСЕНАЛ, НВП КУРС, ГРУПА КОМПАНІЙ РЕГІОН та інші. Вперше візьмуть участь у виставці компанії EQUALIZER INTERNATIONAL, MWDPLANET AND LUMEN CORPORATION, TECHEXPERT BALTIC, УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА.

Протягом другого виставкового дня, 26 жовтня, усі зареєстровані учасники зможуть прослухати доповіді експертів на міжнародній конференції «Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку», де будуть порушені важливі питання роботи галузі.

 

Ключовими темами доповідей стануть питання впровадження європейських принципів роботи на нафтогазовому ринку України, диверсифікація джерел і маршрутів поставок нафти і газу, комплексна реалізація транзитного потенціалу, нарощування власного видобутку вуглеводнів і використання ресурсної бази, а також тарифна політика.

 

 

 

 

версія для друку