МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Студенти Миколаївського національного аграрного університету зняли відеоролик про відвідини Южно-Українського енергокомплексу

19.10.2016 | 16:26

 

 

19 жовтня у ВП ЮУАЕС з екскурсією побували студенти Миколаївського  національного аграрного університету (НАУ). До програми візиту входили відвідини пристанційного майданчика та повномасштабного тренажера Южно-Української АЕС, Ташлицької ГАЕС, а також інформаційного центру підприємства.

 

Енергокомплекс на Південному Бузі учні НАУ відвідують не вперше. Особливо цікавлять його об'єкти студентів інженерно-енергетичного факультету вишу. Майбутні енергетики хочуть знати про будову атомного реактора, тепловиділяючої збірки, конструкційні особливості та призначення гідроакумулюючої станції тощо.

 

Учасник екскурсійної групи Ілля Шилов 19 жовтня відвідав енергокомплекс удруге: «Певний час тому я побував тут як учень технолого-економічного коледжу НАУ. Сьогодні я вже студент 3 курсу цього університету. Приїжджаючи на АЕС, щоразу дізнаюся багато нового та цікавого. У майбутньому, якщо буде така можливість, готовий пов'язати свою долю з атомною станцією». Ілля Шилов також розповів, що під час нинішнього візиту екскурсанти зняли відеоролик. Завдяки йому, з особливостями енергокомплексу зможуть познайомитися й інші студенти Миколаївського національного аграрного університету.

 

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.

 

Контакти

Галина Медвінська,

(05136)2-86-69

g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua

 

версія для друку