МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС пройшли командно-штабні навчання "Об'єкт - 2016"

06.10.2016 | 16:04

 

 

05 жовтня 2016 року у ВП «Запорізька АЕС» проведено тактичні навчання «Об'єкт-2016» з перевірки ефективності об'єктового плану взаємодії ВП «Запорізька АЕС».

В ході навчань були відпрацьовані наступні питання:

1. Оцінка надійності систем інформування та оповіщення, дотримання часу збору сил і засобів, які залучаються до виконання завдань плану взаємодії, забезпечення фізичного захисту ВП «Запорізька АЕС».

2. Визначення ефективності і надійності порядку проходження сигналу про вчинення диверсії щодо АЕС і дій чергового персоналу служби фізичного захисту (СФЗ), зміни станції, адміністрації об'єкта, і т.д. з питань інформування про подію учасників плану взаємодії.

3. Організація заходів з виявлення, блокування і нейтралізації осіб, причетних до підготовки скоєння можливого злочину з ознаками диверсії, на початковій стадії протиправної дії до прибуття сил допомоги ззовні.

Також була вдосконалена тактика дій і порядок взаємодії підрозділів суб'єктів боротьби з тероризмом, місцевих органів влади, керівництва ВП ЗАЕС при проведенні антитерористичної операції з виявлення та локалізації можливих терористичних проявів.

Керівник навчань, начальник Управління СБУ в Запорізькій області Шмітько Олександр Григорович, за результатами відпрацювання тактичних навчань дав високу оцінку діям всіх сил і засобів, що залучаються до забезпечення фізичного захисту ВП ЗАЕС.

 

версія для друку