МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення

06.10.2016 | 15:38

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту регуляторного акта проект наказу
«Про затвердження Статуту Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості
з організації і ведення гірничорятувальних робіт»

 

 

Проект наказу розроблено на виконання частини четвертої статті 79 Кодексу цивільного захисту України, з метою встановлення правил, які регламентують організацію, послідовність ведення гірничорятувальних робіт, управління цими роботами і особливі вимоги безпеки під час порятунку людей і ліквідації аварій на гірничих підприємствах незалежно від форми власності.

 

Наказ розроблено з метою  досягнення удосконалення у веденні гірничорятувальних робіт, встановлення правил, що регламентують організацію, послідовність ведення гірничорятувальних робіт, управління цими роботами й особливі вимоги безпеки під час порятунку людей і ліквідації аварій на гірничих підприємствах незалежно від форми власності.

 

Мету нормативно-правового акта буде досягнуто шляхом створення та систематизації нормативної бази в частині ведення гірничорятувальних робіт.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30; е-mail: olga.zuzanska@mev.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11;

е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Проект регуляторного акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет http://mpe.kmu.gov.ua/

 

 

версія для друку