МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Відбувся шаховий турнір на підтримку військовослужбовців

26.09.2016 | 15:52

 

 

В Культурно-діловому центрі Запорізької АЕС пройшов благодійний шаховий турнір «Передова 16 на 16».

Організатором турніру виступила громадська організація «Об'єднання учасників АТО і волонтерів», а провести захід допомогли профспілковий комітет і спортивно-оздоровчий комплекс Запорізької АЕС, підприємці-меценати, колектив Культурно-ділового центру, а також професійні інструктори з шахів Олена і Костянтин Криволапові.

Шаховий турнір був розділений на дві групи. Турнір «А» - для професіоналів, турнір «Б» - для гравців середнього рівня, любителів.

Переможцями та призерами в різних групах стали Маргарита Малануха, Едуард Ковальов, Діана Снігарь, Роман Іванух, Олена Курносова і Сергій Киричок. Переможці турніру отримали грошові призи та сувеніри ручної роботи.

Шаховий турнір пройшов у форматі благодійної акції. Це другий захід подібного плану, що знайшов активний відгук у жителів міста. Зібрані кошти підуть на допомогу учасникам АТО. Збір коштів йшов за рахунок внесків для участі: 30% зібраних коштів надійшли в призовий фонд, а 70% будуть витрачені на потреби військовослужбовців.

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 26 вересня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку