МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Вітання Міністра Ігоря Насалика з Днем шахтаря!

26.08.2016 | 08:53

 

 

Шановні гірники!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята працівників вугільної галузі – Дня шахтаря!

На сьогодні вжито низку заходів, щоб це свято ви відзначали із оптимізмом, з упевненістю в майбутньому і вірою, що держава піклується про кожного гірника, про належні умови, безпеку і гідну оплату шахтарської праці. Зокрема, Міненерговугілля ініціювало перегляд ціни на вугільну продукцію, що стане гарантією розвитку підприємств та вчасного розрахунку з шахтарями.

Хочу запевнити, що Міненерговугілля з особливою увагою ставиться до проблем шахтарських регіонів і всі дії щодо реформ у вугільній галузі узгоджує із профспілками гірників. Соціальний діалог, увага до кожної людини є нашим пріоритетом у роботі.

Переконаний, що у складний для нашої країни час вугільні підприємства виконають зобов’язання щодо забезпечення країни вугіллям, адже теплова генерація, яка використовує вугільну продукцію, становить значну частку в енергетичному балансі країни.

Вкотре зазначу, що праця шахтарів, від якої значною мірою залежить добробут кожного з нас, заслуговує найвищої пошани. Без сумніву, у вас вистачить силу духу, щоб зберегти престиж шахтарської професії та зміцнювати й надалі енергетичну безпеку країни.

Бажаю кожній шахтарській родині насамперед миру, міцного здоров’я. Нехай вас оточує добро і любов, щастя і достаток. Нехай нові трудові досягнення шахтарів примножують успіхи нашої держави

Я щиро Вірю: разом ми збудуємо заможну, сильну, вільну Україну!

 

 

Міністр                                                                                                                      Ігор Насалик

 

 

 

 

версія для друку